WYSIWYG Map (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Cancel
et: Tühista

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: center
et: keskele
