WYSIWYG Map (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: CSS Class
fi: CSS-luokka
