WYSIWYG Map (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Cancel
tr: İptal

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: center
tr: orta
