WYSIWYG Map (7.x-1.4) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: CSS Class
cs: CSS třída
