WYSIWYG Map (7.x-1.4) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Cancel
es: Cancelar

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: center
es: Centrar

en: CSS Class
es: Clase CSS

en: Center On
es: Centrar en

en: To center the map on an approximate location, enter the location in the box above, e.g. "London, UK" or "1 Southwark Street, London, UK" and click 'center'
es: Para centrar el mapa en un lugar aproximado, introduzca el lugar, Ej: Madrid España y presione el boton Centrar
