WYSIWYG Map (7.x-1.5) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: center
ca: centrada

en: Insert map
ca: Insereix mapa

en: Center On
ca: Centrar en

en: To center the map on an approximate location, enter the location in the box above, e.g. "London, UK" or "1 Southwark Street, London, UK" and click 'center'
ca: Per centrar el mapa a una localització propera, introduïu la localització a la caixa d'abaix, ex. "London, UK" o "1 Southwark Street, London, UK" i feu clic en 'centra'
