WYSIWYG Map (7.x-1.5) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Cancel
oc: Anullar

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: center
oc: centre

en: CSS Class
oc: Classa CSS
