WYSIWYG Map (7.x-1.7) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Cancel
fr: Annuler

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: API key
fr: Clé d'API

en: CSS Class
fr: Classe CSS

en: Center On
fr: Centrage activé
