WYSIWYG Map (7.x-1.7) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई
