WYSIWYG Map (7.x-1.7) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: API key
pl: Klucz API

en: CSS Class
pl: Klasa CSS
