WYSIWYG Map (7.x-1.7) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: API key
uk: Ключ API

en: CSS Class
uk: Клас CSS

en: Popup title
uk: Заголовок спливного вікна

en: Center On
uk: Відцентрувати

en: Marker title
uk: Заголовок маркера
