WYSIWYG Map (7.x-1.7) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: API key
vi: khóa API
