WYSIWYG Map (7.x-1.7) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Cancel
da: Annullér

en: Client ID
da: Klient ID

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: API key
da: API-nøgle

en: CSS Class
da: CSS-klasse
