WYSIWYG Map (7.x-1.7) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Client ID
de: Client-ID

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: API key
de: API-Key

en: CSS Class
de: CSS-Klasse

en: Popup title
de: Popup-Titel

en: Center On
de: Zentrieren auf

en: Marker title
de: Markierungstitel
