WYSIWYG Map (7.x-1.7) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: API key
hu: API kulcs

en: CSS Class
hu: CSS osztály

en: Center On
hu: Középre
