WYSIWYG Map (7.x-1.7) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Cancel
id: Batal

en: Client ID
id: ID Klien

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: API key
id: Kunci API
