WYSIWYG Map (7.x-1.7) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: API key
lv: API atslēga
