WYSIWYG Map (7.x-1.7) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: API key
nl: API-sleutel

en: CSS Class
nl: CSS-klasse
