WYSIWYG Map (7.x-1.7) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Cancel
ru: Отмена

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: API key
ru: API-ключ

en: CSS Class
ru: CSS Класс

en: Popup title
ru: Заголовок всплывающего окна

en: Center On
ru: Отцентрировать на
