WYSIWYG Map (7.x-1.7) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: API key
sk: API kľúč
