Wysiwyg API template plugin (7.x-2.0-beta1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: delete
sq: elemino

en: Delete
sq: Elemino

en: Operations
sq: Veprime

en: Cancel
sq: Anullo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj
