Wysiwyg API template plugin (7.x-2.0-beta1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Вилучити

en: Operations
uk: Дії

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Description
uk: Опис

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію не можна буде скасувати.

en: Name
uk: Ім'я

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Templates
uk: Шаблони

en: Template Name
uk: Назва шаблону

en: Add Template
uk: Додати шаблон
