Wysiwyg API template plugin (7.x-2.1-beta1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау
