Wysiwyg API template plugin (7.x-2.1-beta1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ro: Interfață utilizator

en: delete
ro: şterge

en: Delete
ro: Şterge

en: Operations
ro: Operaţii

en: Cancel
ro: Renunţă

en: Description
ro: Descriere

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare
