Wysiwyg API template plugin (7.x-2.1-beta1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر ئارا يۈزى

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىلىش

en: This action cannot be undone.
ug: مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ.
