Wysiwyg API template plugin (7.x-2.10) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor
