Wysiwyg API template plugin (7.x-2.10) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Export data
gl: Exportar datos

en: Import data
gl: Importar datos

en: export
gl: exportar

en: Choose a file
gl: Seleccione un arquivo
