Wysiwyg API template plugin (7.x-2.10) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Choose a file
hy: Ընտրեք ֆայլը
