Wysiwyg API template plugin (7.x-2.10) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс
