Wysiwyg API template plugin (7.x-2.10) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عمل ها

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: تدوین

en: Save
fa: ذخیره

en: Choose a file
fa: یک فایل انتخاب کنید
