Wysiwyg API template plugin (7.x-2.11) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Weight
cs: Váha

en: none
cs: žádné

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Export data
cs: Exportovat data

en: Import data
cs: Importovat data

en: Save order
cs: Uložit pořadí

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: Choose a file
cs: Vybrat soubor
