Wysiwyg API template plugin (7.x-2.11) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Weight
el: Βάρος

en: none
el: κανένα

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Save order
el: Αποθήκευση με αυτή τη σειρά

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: Choose a file
el: Επιλέξτε αρχείο
