Wysiwyg API template plugin (7.x-2.11) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Weight
eo: Pezo

en: none
eo: neniu

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu
