Wysiwyg API template plugin (7.x-2.11) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Weight
eu: Pisua

en: none
eu: bat ere ez

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Export data
eu: Esportatu datuak

en: Import data
eu: Inportatu datuak

en: Save order
eu: Eskaria gorde

en: export
eu: esportatu

en: Choose a file
eu: Fitxategia hautatu
