Wysiwyg API template plugin (7.x-2.11) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Weight
he: משקל

en: none
he: ללא

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Export data
he: יצוא נתונים

en: Import data
he: יבוא נתונים

en: Save order
he: שמירת הסדר

en: export
he: ייצוא

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Choose a file
he: בחירת קובץ
