Wysiwyg API template plugin (7.x-2.11) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Weight
ja: ウェイト

en: none
ja: なし

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: Export data
ja: エクスポートデータ

en: Import data
ja: インポートデータ

en: Save order
ja: 順序の保存

en: export
ja: エクスポート

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト

en: Choose a file
ja: ファイルを選択してください
