Wysiwyg API template plugin (7.x-2.11) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Weight
jv: Urutan

en: none
jv: ora ana

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Save order
jv: Simpen urutan

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title

en: Choose a file
jv: Pilih berkas
