Wysiwyg API template plugin (7.x-2.11) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Weight
lv: Svars

en: none
lv: neviens

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save order
lv: Saglabāt secību

en: export
lv: eksportēt

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: Choose a file
lv: Izvēlies datni
