Wysiwyg API template plugin (7.x-2.11) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Weight
oc: Pes

en: none
oc: pas cap

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Export data
oc: Exportar las donadas

en: Import data
oc: Données a importar

en: Save order
oc: Desa l'ordre

en: export
oc: exportar

en: Weight for @title
oc: Pes de @title

en: Choose a file
oc: Causissètz un fichièr
