Wysiwyg API template plugin (7.x-2.11) - en to pt translation catalogue (24 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Submit
pt: Enviar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Weight
pt: Peso

en: none
pt: nenhum

en: Name
pt: Nome

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Salvar

en: Export data
pt: Exportar dados

en: Import data
pt: Importar dados

en: Template Name
pt: Nome do Tema

en: Save order
pt: Salvar ordem

en: export
pt: exportar

en: Insert templates
pt: Inserir Modelos

en: Delete Template
pt: Excluir Template

en: Export Template
pt: Exportar Template

en: Import Template
pt: Importar Template

en: Weight for @title
pt: Peso para @title

en: Choose a file
pt: Escolha um arquivo
