Wysiwyg API template plugin (7.x-2.11) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Weight
ro: Greutate

en: none
ro: nimic

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Save order
ro: Salvare ordine

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title

en: Choose a file
ro: Alege un fișier
