Wysiwyg API template plugin (7.x-2.11) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Weight
sk: Váha

en: none
sk: žiadne

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Export data
sk: Exportovať údaje

en: Import data
sk: Importovať dáta

en: Save order
sk: Uložiť poradie

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Choose a file
sk: Vybrať súbor
