Wysiwyg API template plugin (7.x-2.11) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Weight
vi: Độ nặng

en: none
vi: không có

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Export data
vi: Xuất dữ liệu

en: Import data
vi: Nhập dữ liệu

en: Save order
vi: Lưu thứ tự

en: export
vi: xuất ra

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title

en: Choose a file
vi: Chọn một tệp tin
