Wysiwyg API template plugin (7.x-2.12) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: none
bo: མེད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Save order
bo: གོ་རིམ་ཉར་ཚགས་བྱེད་པ

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད

en: Choose a file
bo: ཡིག་ཆ་ཞིག་གདམ་པ
