Wysiwyg API template plugin (7.x-2.12) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Weight
cy: Pwysau

en: none
cy: dim

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Choose a file
cy: Dewiswch ffeil
