Wysiwyg API template plugin (7.x-2.12) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Weight
hu: Súly

en: none
hu: nincs

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Export data
hu: Adatok exportálása

en: Import data
hu: Adatok importálása

en: Save order
hu: Sorrend mentése

en: export
hu: exportálás

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Choose a file
hu: Fájl választás
