Wysiwyg API template plugin (7.x-2.12) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Operations
id: Operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Weight
id: Bobot

en: none
id: tidak ada

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Save order
id: Simpan pesanan

en: Weight for @title
id: Bobot @title

en: Choose a file
id: Pilih file
