Wysiwyg API template plugin (7.x-2.12) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Weight
it: Peso

en: none
it: nessuno

en: Name
it: Nome

en: edit
it: modifica

en: Save
it: Salva

en: Export data
it: Esporta dati

en: Import data
it: Importa dati

en: Save order
it: Salva l'ordine

en: export
it: esporta

en: Weight for @title
it: Peso per @title

en: Choose a file
it: Scegli un file
