Wysiwyg API template plugin (7.x-2.12) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Save order
ps: اوډون خوندي کول
