Wysiwyg API template plugin (7.x-2.12) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Weight
sq: Pesha

en: none
sq: asnjë

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: export
sq: eksporto

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title

en: Choose a file
sq: Zgjidh një file
